Dotace Dešťovka

Dotace Dešťovka

Důležité informace

  • Získat dotaci Dešťovka je snadné, je to mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát. Existuje řada formalit a dokumentů, které je třeba připravit, ale to vše za Vás rádi vyřídíme.
  • Podle typu instalovaného systému se může jednat až o 50 % nezbytných výdajů.
  • Pro systémy na zavlažování trávníku mohou žadatelé dosáhnout na dotaci ve výši 30 tisíc Kč.
  • Pro systémy umožňující její použití ke splachování WC činí dotace dokonce až 40 tisíc Kč.
  • Nejsnazší cestou je nicméně kontaktovat nás na telefonu +420 777 581 000. Společně poté domluvíme návštěvu technika na vašem pozemku a následně za vás vyřídíme všechny formality tak, aby vám byla poskytnuta maximální dotace.

Dotační program „Dešťovka“

Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení systémů pro užitkové využití dešťové vody. Nedílnou součástí každého námi realizovaného projektu je též zpracování žádosti o dotaci poskytovanou Ministerstvem životního prostředí ze Státního fondu životního prostředí jménem zákazníka.

Dotační program „Dešťovka“ si klade za cíl zvýšit podíl využívání dešťové vody pro zalévání zahrady či splachování WC namísto pitné vody, a tím docílit její úsporu. Pro konkrétního zákazníka je primárním pozitivním důsledkem úspora prostředků za spotřebu vody, z obecného pohledu jde také o krok ke zlepšení vodního hospodářství a zachování dostupných vodních zdrojů, což má zvláště v době měnící se klimatické situace výjimečnou důležitost. Pro mnoho potenciálních zákazníků představují hlavní překážku v pořízení daného systému především poměrně vysoké investiční náklady. Díky zmíněné dotaci lze tuto nezbytnou vstupní investici významně snížit, čímž se samozřejmě sníží i doba návratnosti.

Našim zákazníkům nabízíme i vyřízení dotace tak, aby jejich projekt dosáhl na její maximální výši a návratnost celého projektu byla co nejkratší. Máte-li i vy zájem o pořízení systému na využití dešťové vody, neváhejte nás kontaktovat!

Reference provedených instalací

Proč vybrat právě nás nás

Spolehlivost

Spolehlivost

Spolehlivost

Spolehlivost

Odpovíme na vaše dotazy