Instalace

Instalace

Nejedná se pouze o „zakopání nádrže do země“

„Co by mohlo být jednodušší než zakopat nádrž na dešťovou vodu? Vždyť je to tak jednoduché!“ Podobně asi uvažuje nejeden z těch, kdo si pořizují nádrž na dešťovou vodu, i stavitelé a instalatéři, kteří se do podobného projektu pouštějí poprvé. Podobný přístup ale může skončit špatně a stavitele dostat do velkých problémů. Instalace systému sběru a využití dešťové vody je ve skutečnosti obtížný a zodpovědný úkol, který nelze podcenit. Na stavitele totiž čekají mnohá rizika, které je nezbytné vzít při přípravě a provádění prací v úvahu. Stará známá pravda říká, že ďábel se skrývá v detailu. A to je i případ instalace systému sběru a využití dešťové vody.

Pozornost je třeba věnovat mnoha potenciálním problémům, vodní nádrž bude např. často prázdná a může tak být vážně deformována vnějším tlakem půdy i podzemních vod. Potrubí musí být položeno v souladu s potřebnými svahy a všechna připojení musí být vodotěšná. Také instalace elektrického zařízení by měla být prováděna pouze kvalifikovaným odborníkem. To jsou jen některé z řady potenciálních problémů, se kterými se majitel pozemku při instalaci systému pro využití dešťové vody setká.

Životnost a spolehlivost celého systému závisí primárně právě na správné instalaci, svěřte proto instalaci nám. Pouze kvalitně instalovaný systém bude fungovat dobře a dlouho. Známe náš produkt dobře a již mnoho let se zabýváme instalací podzemních nádrží, jsme plně zodpovědní za materiál i práci a poskytujeme dlouhou záruku.

Postaráme se o celou instalaci tak, že jediné co budete muset udělat, je začít uschovanou vodu používat!

Reference provedených instalací

Proč vybrat právě nás nás

Spolehlivost

Spolehlivost

Spolehlivost

Spolehlivost

Odpovíme na vaše dotazy