O nás

O nás

Nejedná se pouze o „zakopání nádrže do země“

Naše společnost je připravena vám nabídnout mnohem víc než ostatní. Pro nás je dešťová voda hlavní oblastí a směrem práce, nikoliv vedlejším produktem. Nádrže na dešťovou vodu sami vyrábíme, a proto dobře víme, že to není zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naše zkušenosti a know-how jsou však zárukou kvalitních nádrží všech velikostí, ze kterých si můžete vybrat takovou, která přesně odpovídá požadavkům vašeho projektu.

Naším cílem je vždy nabídnout klientovi řešení „na klíč“ a v takové podobě a kvalitě, aby se jeho pozemek zelenal po mnoho let, aby nedošlo k žádným problémům se servisem a provozem, a aby se vstupní investice klientovi vrátila v co nejkratší době. Naší výhodou je fakt, že zajišťujeme kompletní řetězec dodávek a činností potřebných pro realizaci projektu, od výroby a dodávky zařízení přes jeho instalaci a servis, až po zpracování a vyřízení potřebné administrativy.

Lhostejní nejsme ani k celkové situaci s vodou v České republice. Využití dešťové vody pomáhá snižovat spotřebu drahé a náročně upravované pitné vody. Společně tak můžeme uchránit a zachovat maximum dostupných vodních zdrojů a poskytnout budoucím generacím kvalitní, čistou vodu v dostatečném množství. Přijďte se sami přesvědčit o tom, že co děláme dává smysl. Zveme vás k návštěvě naší továrny na výrobu podzemních nádrží Profi a Igloo; pro konzultaci můžete navštívit i některou z našich kanceláří, anebo pozvěte našeho technického specialistu přímo k sobě, na svůj pozemek, aby prostudoval a posoudil vaši situaci s vodou přímo na místě a navrhl vám takovou podobu projektu, která bude přesně odpovídat vašim potřebám.

V sekci Kontakty se můžete seznámit s naším týmem a lépe poznat naše zaměstnance, kteří udělají vše pro to, aby na konci naší spolupráce stál ten nejlepší možný systém na využití dešťové vody.

Reference provedených instalací

Odpovíme na vaše dotazy