Servis

Servis

O co se jedná?

Mnoho zájemců o instalaci systému sběru a využití dešťové vody zanedbává při jeho výběru otázku servisu a údržby. Tento přístup vede ovšem až příliš často k tomu, že po určité době dojde v systému k poruše či jiným problémům, kterým se bylo možné vyhnout, případně mít menší závažnost. Ve chvíli, kdy na servis a údržbu navíc není připraven od výrobce a dodavatele ani vlastní systém, i banální závada může představovat komplikovaný problém. Bohužel, až příliš mnoho výrobců a prodejců těchto systémů si takovým způsobem usnadňuje práci.

Právě proto nabízíme nádrže a další části systému sběru a využití dešťové vody v takové konstrukci, aby byly maximálně usnadněny všechny servisní postupy i běžná údržba. Snadný přístup do vnitřku nádrže, k čerpadlu, ale i ke všem součástem potrubního systému a elektrickým kontaktům je pro naše systémy samozřejmostí. Se sběrem a využitím dešťové vody máme bohaté zkušenosti, které se zrcadlí v kvalitě všech našich konstrukcí a komplexních projektů. Svým zákazníkům ale nabízíme i možnost svěřit nám kompletní pravidelnou údržbu vašeho systému. Naši technici vyčistí nádrže od usazenin, zkontrolují funkčnost čerpadel i elektrických zařízení, zkontrolují stav filtrů a provozní charakteristiky biofiltru.

Naši technici kompletně převezmou starost o údržbu vašeho systému pro sběr a využití dešťové vody a vy tak budete moci věnovat svůj čas a energii věcem, které jsou pro vás důležitější. Samozřejmostí je přizpůsobení se vašim časovým možnostem, čas návštěvy vždy volíte vy. Samozřejmostí je pro naše techniky profesionální a zákaznický přístup i vysoká odbornost. K tomu, abyste mohli využít váš systém sběru dešťové vody opravdu na 100%, věnujte maximální pozornost i servisu a údržbě. Svěřte proto tyto důležité činnosti skutečným profesionálům.

Reference provedených instalací

Proč vybrat právě nás nás

Spolehlivost

Spolehlivost

Spolehlivost

Spolehlivost

Odpovíme na vaše dotazy